ПРОИЗВОДИ

Ние сме специјализирани за дизајн, мувла, производство, продажба, OEM
& ODM услуга на разни производи за штандови, како што се држач за магнетно возило, држач за телефон за велосипед, држач за телефонско стакло за автомобили, држач за телефонска маса, држач за таблет за потпирач за глава и држач за мрзлив телефон. Нашите производи се многу популарни во Северна Америка, Европа, Јужна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
2021 Нова 360 степени ротирачки мотоцикл велосипед клеточен таблет стојат монтирање паметен велосипед мобилен телефон држач

2021 Нова 360 степени ротирачки мотоцикл велосипед клеточен таблет стојат монтирање паметен велосипед мобилен телефон држач

Овој држач за велосипед користи ABS + силиконски материјал, кој е силен и издржлив. Употребата на силиконски заптивки на двете страни на носителот на телефонот може да го заштити телефонот од триење и гребнатини. Во исто време, заградата поддржува 360 степени ротација, слободно да го избере најдобриот агол. Овој носител на мобилни телефони е едноставен и исток за инсталирање, не се потребни алатки, само пресврт на завртката во Чак. Широка компатибилност, овој носител на мобилни телефони може да биде компатибилен со велосипеди, мотоцикли, колички, итн, и може да биде компатибилен со било кој тип на мобилен телефон и таблета од 3,5-10,5 инчи.
Универзална Прилагодлив Додатоци за Мобилни телефони Држач за во автомобил потпирачи за глава таблет планината Стенд

Универзална Прилагодлив Додатоци за Мобилни телефони Држач за во автомобил потпирачи за глава таблет планината Стенд

Универзален носителски носител за таблети и мобилни телефониУниверзалниот носителски носител го интегрира "квалитетот од првокласен квалитет со елегантен и стилски дизајн". Едноставно е да се инсталира и може да се инсталира на задното седиште на автомобилот без никакви алатки. Можете исто така да уживате во совршената забава за задно седиште во автомобилот. Оваа заграда користи силиконски влошки за подобрување на триење и осигурајте се дека вашиот уред нема да се лизне. Стенд има широк спектар на компатибилност, може да се примени на сите 4-10,5 инчи на мобилни телефони и таблет компјутери, а исто така може да се ротира 360 степени, слободно да го избере најдоброто гледање визија.
Висококвалитетен 360 степени прилагодливи мобилен телефон монтирање лаптоп десктоп мобилен телефон држач таблета стојат

Висококвалитетен 360 степени прилагодливи мобилен телефон монтирање лаптоп десктоп мобилен телефон држач таблета стојат

Карактеристика 1: Применливо место: десктоп за канцеларија, дома, пијано, може да отвори животна употреба, учењето е да се користиКарактеристики 2: Компатибилен: Мобилни телефони - 4-12,9 инчи и таблет со слободен прекинувачФункција 3: Силика гел заштита, не-лизгање, не-гребење Чак е направен од силика гел материјалКарактеристики 4: солидна поддршка на тежината на метал не се тресат основната тежина на металот, четири агли на анти-прочината силиконска база стабилнаКарактеристики 5: насочен ротација насочен агол на главата на топката од 360 ° ротација, стабилен мазнаКарактеристики 6: не го блокираат видот на видот, не заземаат вселенска база на завртката може да ја собори отворената облека е погодно да се добие испорака на производи: нема самото место минимално количество 1000 парчиња првите 50 дена, 25 дена подоцна
Цена на големо 360 Прилагодлив држач за мобилна маса за лаптоп за таблет држач за мобилен десктоп телефон

Цена на големо 360 Прилагодлив држач за мобилна маса за лаптоп за таблет држач за мобилен десктоп телефон

Карактеристика 1: Применливо место:  Работна површина за канцеларија, дома, пијано, може да отвори употреба во живо,  Научете да користитеФункција 2:  Компатибилен: мобилен телефон -4-12,9 инчи мобилен телефон и таблет слободно се префрлаат вертикално и хоризонталноКарактеристика 3: заштита од силика гел, нелизгачка, негребачка чашка е направена од материјал од силика гелКарактеристики 4: цврстата потпора со метална тежина не ја тресе тежината на основниот метал, стабилна е четири агли на силиконската основа против лизгањеКарактеристика 5:  Дирекционална ротација Дирекционална топчеста глава 360° целосна Аголна ротација, стабилна и мазна  Функција 5: не блокирајте ја линијата на видот, не заземајте простор.Карактеристики 6:  Прилагодлив опсег на висина од 30-50 cm погоден за различни сценарија    Време на испорака на производот: Без место moQ 500 компјутери 50 дена за првата серија, 25 дена по
Прво клиент, прво квалитет

ОЕМ
& ОДМ СЕРВИС

Ние се придржуваме кон целта „прв клиент, прв квалитет“ и постојано развиваме нови производи за да ги задоволиме персонализираните потреби на нашите клиенти. Со цел да се обезбеди квалитет на производите на нашите држачи на телефони, ние строго го контролираме квалитетот од суровини до производство, 100% преглед пред пратката. Willе развиеме висококвалитетни производи, ќе обезбедиме квалитетна услуга и ќе ја подобриме профитабилноста на нашите клиенти. Ние сме подготвени да соработуваме со клиенти за долгорочен развој. Шенжен Специјални Tengda технологија соработка., ООД. го снабдува најдобриот држач за телефони на глобалните клиенти. Добијте повеќе детали за држачите за телефони на големо, контактирајте сега!

СЛУЧАЈ

Можеме да обезбедиме OEM / ODM, стока за залихи, услуги за добавувачи на Амазон, како и дизајн на пакети, печатење етикети и испраќање стоки до услугите на ФБА. Developе развиеме висококвалитетни производи, ќе обезбедиме квалитетна услуга и ќе ја подобриме профитабилноста на нашите клиенти. Ние сме подготвени да соработуваме со клиенти за долгорочен развој.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Portable 3 во 1 алуминиумски легура прилагодлив десктоп телефон монтирање лаптоп држач за лаптоп таблет штанд

Portable 3 во 1 алуминиумски легура прилагодлив десктоп телефон монтирање лаптоп држач за лаптоп таблет штанд

Алуминиумскиот лаптоп е направен од висококвалитетен материјал од алуминиумски легури. Едноставниот и здрав дизајн и широка база го прават лаптопот стабилен и без тресење; Двојната основа на штандот може да се прилагоди во ширина, а два лаптопи може да се постават вертикално во исто време. Гумената рампа и гумениот ѕид на заградата овозможуваат електронската опрема да биде цврсто и стабилно поставена на работната површина во заградата.
ЗА НАС

Обезбедете OEM / ODM

Шенжен Специјална технологија копродукции копродукции, Ltd се наоѓа во градот Шенжен, провинцијата Гуангдонг, во близина на Хонг Конг и пристаништето Јантијан, логистички погодни услови, производство и трговија на големо со стентови и загради за таблети за мобилни телефони повеќе од седум години, фабриката опфаќа површина од 2500 квадратни метри, со повеќе од 40 вработени, 6 производни линии, КК& Опрема за машина за тестирање на квалитет, можеме да произведуваме над 150000 комплети трајни држачи за телефони секој месец.

 


Ние сме специјализирани за дизајн, мувла, производство, продажба и сервисирање на разни производи за штандови, како што се држач за магнетски телефон, држач за телефон за велосипед, држач за телефонско стакло за автомобили, држач за мобилен телефон за маса, држач за таблети за потпирачи за глава за автомобил и мрзлив држач за телефон. Нашите производи се многу популарни во Северна Америка, Европа, Јужна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија.

 


Можеме да обезбедиме OEM / ODM, стоки за залихи, услуги за добавувачи на Амазон, како и дизајн на пакети, печатење етикети и испраќање стоки до услугите на ФБА. Ние ќе обезбедиме решенија за да им помогнеме на нашите клиенти да постигнат поголем успех. Ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе. Веднаш контактирајте не.

ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Прилог:
    Изберете друг јазик
    Тековен јазик:Македонски