ПРОИЗВОДИ

Ние сме специјализирани за дизајн, мувла, производство, продажба, OEM
& ODM услуга на разни производи за штандови, како што се држач за магнетно возило, држач за телефон за велосипед, држач за телефонско стакло за автомобили, држач за телефонска маса, држач за таблет за потпирач за глава и држач за мрзлив телефон. Нашите производи се многу популарни во Северна Америка, Европа, Јужна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Прво клиент, прво квалитет

ОЕМ
& ОДМ СЕРВИС

Ние се придржуваме кон целта „прв клиент, прв квалитет“ и постојано развиваме нови производи за да ги задоволиме персонализираните потреби на нашите клиенти. Со цел да се обезбеди квалитет на производите на нашите држачи на телефони, ние строго го контролираме квалитетот од суровини до производство, 100% преглед пред пратката. Willе развиеме висококвалитетни производи, ќе обезбедиме квалитетна услуга и ќе ја подобриме профитабилноста на нашите клиенти. Ние сме подготвени да соработуваме со клиенти за долгорочен развој. Шенжен Специјални Tengda технологија соработка., ООД. го снабдува најдобриот држач за телефони на глобалните клиенти. Добијте повеќе детали за држачите за телефони на големо, контактирајте сега!

СЛУЧАЈ

Можеме да обезбедиме OEM / ODM, стока за залихи, услуги за добавувачи на Амазон, како и дизајн на пакети, печатење етикети и испраќање стоки до услугите на ФБА. Developе развиеме висококвалитетни производи, ќе обезбедиме квалитетна услуга и ќе ја подобриме профитабилноста на нашите клиенти. Ние сме подготвени да соработуваме со клиенти за долгорочен развој.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 пати· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 пати· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 пати· December 02.2020

Protein’s largest business needs players

Proin bibendum sollicitudin feugiat. Curabitur ut egestas justo, vitae molestie ante. Integer magna purus.
124 пати· December 02.2020
ЗА НАС

Обезбедете OEM / ODM

Шенжен Специјална технологија копродукции копродукции, Ltd се наоѓа во градот Шенжен, провинцијата Гуангдонг, во близина на Хонг Конг и пристаништето Јантијан, логистички погодни услови, производство и трговија на големо со стентови и загради за таблети за мобилни телефони повеќе од седум години, фабриката опфаќа површина од 2500 квадратни метри, со повеќе од 40 вработени, 6 производни линии, КК& Опрема за машина за тестирање на квалитет, можеме да произведуваме над 150000 комплети трајни држачи за телефони секој месец.

 


Ние сме специјализирани за дизајн, мувла, производство, продажба и сервисирање на разни производи за штандови, како што се држач за магнетски телефон, држач за телефон за велосипед, држач за телефонско стакло за автомобили, држач за мобилен телефон за маса, држач за таблети за потпирачи за глава за автомобил и мрзлив држач за телефон. Нашите производи се многу популарни во Северна Америка, Европа, Јужна Америка, Средниот исток и југоисточна Азија.

 


Можеме да обезбедиме OEM / ODM, стоки за залихи, услуги за добавувачи на Амазон, како и дизајн на пакети, печатење етикети и испраќање стоки до услугите на ФБА. Ние ќе обезбедиме решенија за да им помогнеме на нашите клиенти да постигнат поголем успех. Ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе. Веднаш контактирајте не.

ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Прилог:
    Изберете друг јазик
    Тековен јазик:Македонски