Држач за работна површина

Држете го држачот за мобилен телефон со таблет со повеќе аголи, прилагодлив
Држете го држачот за мобилен телефон со таблет со повеќе аголи, прилагодлив
视频 2021-02-27 12:18:08.Овој производ нуди удобна поддршка и луксузна мекост. За оние кои уживаат во сон на свеж воздух, ова ќе биде задоволство.
Држачи за таблети за во ид 2 во 1 Држач за телефон за монтирање таблети за кујна
Држачи за таблети за во ид 2 во 1 Држач за телефон за монтирање таблети за кујна
OD6B / WКарактеристика:Држач за монтирање кујна 2 во 1Направете вашиот таблет да биде прилог на вашиот модерен кујнски простор со држач за поставување кујна 2-во-1.Во комплет со 2 удобни подлоги за монтирање на кое било место, овој држач за таблети лесно се инсталира на aид или под кабинет, дрвен држач за таблети за кујна, држач за читање на запалени, држач за разгорување или стои исправен со нозете што се шират на која било површина на маса или на тезга.Таблет кујнски држач има ротирачки држач за 360 степени, плус повеќе вртливи и ротирачки споеви. Копчињата за брзо ослободување овозможуваат лесно отстранување на таблетот од држачот што може да се промени, а држачот се преклопува компактно за лесно складирање кога не се користи.
Универзален држач за таблети за телефон со вкрстен облик DIY
Универзален држач за таблети за телефон со вкрстен облик DIY
GD0087Карактеристика: 1. Ногата во форма на крст е изработена од флексибилен материјал, што го прави флексибилен за да направи сам каква било форма2. Мек изглед, отпорен на гребење, флексибилен и практичен.3. Погоден за различна големина како iPad, iPad Mini, iPad 4, iPad 2, iPad 34. Повеќекратен начин да го користите, може да биде кука или рамка за поддршка преку свиткување на едните нозе5. Стабилната таблета ја фиксираше во маса, отвор за проветрување на автомобил, грб на стол, рачка за багаж и многу други прилики
Универзален држач за телефон со повеќе функции, преносен пајак, флексибилен зафат
Универзален држач за телефон со повеќе функции, преносен пајак, флексибилен зафат
GG016BМултифункционален мрзлив кревет Флексибилен пајак автомобил таблети држач за телефон за мобилен телефон Ipad
Квалитетен држач за пајак телефонски држач за таблет за монтирање мобилен телефон
Квалитетен држач за пајак телефонски држач за таблет за монтирање мобилен телефон
GG016A..Мултифункционален мрзлив кревет Флексибилен пајак автомобил таблети држач за телефон за мобилен телефон IpadУниверзален мулти-функционален преносен пајак, флексибилен зафат, држач за телефон, држач за пајакМатеријал: Алуминиумски легури + ABS + силикон
Универзален држач за таблети DIY со вкрстен облик со држач за проширување и решетка за таблет
Универзален држач за таблети DIY со вкрстен облик со држач за проширување и решетка за таблет
GD0086Карактеристика: 1. Ногата во форма на крст е изработена од флексибилен материјал, што го прави флексибилен за да направи сам каква било форма2. Мек изглед, отпорен на гребење, флексибилен и практичен.3. Погоден за различна големина како iPad, iPad Mini, iPad 4, iPad 2, iPad 34. Повеќекратен начин да го користите, може да биде кука или рамка за поддршка преку свиткување на едните нозе5. Стабилната таблета ја фиксираше во маса, отвор за проветрување на автомобил, грб на стол, рачка за багаж и многу други прилики
Држач за држач за мобилен телефон Држач за телефон и таблет Алуминиумски држач за десктоп прилагодлив
Држач за држач за мобилен телефон Држач за телефон и таблет Алуминиумски држач за десктоп прилагодлив
FD1A.1. Специјален дизајн за штанд за мобилен телефон и таблет2. Аеронаутичка легура на алуминиум и силиконски материјал3. Минималистички дизајн, слободно кревање и истегнување4. Прилагодлив агол
Универзален држач за преклопување што може да се прилагоди на работната површина Мини мрзлив држач за телефони Држач за iPhone iPad Воздушен мрзлив држач за мобилен телефон
Универзален држач за преклопување што може да се прилагоди на работната површина Мини мрзлив држач за телефони Држач за iPhone iPad Воздушен мрзлив држач за мобилен телефон
ОД9Нов носител за поддршка на таблети за мобилен телефонДржач за таблет телефон на компјутер + лесен за употреба + агол што може да се прилагоди + држач за телефонДржач за мобилен телефон + Десктоп + Таблет за поддршка на штандДржач за држач за iPhone 7 6 6s Plus 5S 5 5C за iPad Air 2 Mini 2 3 4
Држач за маса за држач за телефон во кинески стил одговара на десктоп држач за таблет мобилен телефон од 4-9,7 инчи
Држач за маса за држач за телефон во кинески стил одговара на десктоп држач за таблет мобилен телефон од 4-9,7 инчи
ОД4Изгледите за развој на овој производ ги препознаваат повеќето клиенти.Држач за држач за таблет компјутер со најдобар квалитет Мултифункционална легура на алуминиум Држач за телефон за преклопување лесен за преносДржач за телефон за маса Нов дизајн држач за универзален таблет компјутер 360 степени.Држач за маса за телефони 360 Прилагодлив држач за маса за држачи за таблети за маса за мобилни телефони Држач за мобилни телефони на големоДржач за таблети што може да се преклопат Силен компактен компатибилен држач за таблети за телефони, тренд 2021.
Најдобар квалитет преклопен десктоп држач за мобилен телефон 360 ротација ABS метален држач за паметен телефон за маса
Најдобар квалитет преклопен десктоп држач за мобилен телефон 360 ротација ABS метален држач за паметен телефон за маса
FD4Производот е толку популарен во индустријата што многу клиенти го користат во целост.Употреба: Универзален држач за телефонКарактеристика: Ротирање на 360 степениКлучни зборови: Држач за мобилен телефон Држач за паметни телефони
Држач за таблети за мобилни телефони Држач за таблети за мобилни телефони од алуминиумски легури
Држач за таблети за мобилни телефони Држач за таблети за мобилни телефони од алуминиумски легури
GL059.Карактеристика:Цврст алуминиумИздржливо алуминиумско тело, со цврста конструкција, може да го држи вашиот телефон стабилно.Анти-гребење и анти-лизгавоЗголемената силиконска подлога против гребење ви обезбедува пристојна заштита дури и да се отстрани футролата од вашиот телефон.Стилски дизајнЕлегантната завршница ги комплиментира повеќето уреди (особено за iPad), и во боја и во стил.
Мултифункционален држач за таблети OD2
Мултифункционален држач за таблети OD2
Мултифункционален држач за таблети OD2.Користењето на овој производ може да помогне да се намали личното влијание врз околината. Во голема мера придонесува за намалување на јаглеродните траги.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски