Поддршка за ограничување на главата

Држач за мобилен телефон за ротација 360 степени универзален за huawei p20 lite
Држач за мобилен телефон за ротација 360 степени универзален за huawei p20 lite
MM002Електричните тестови се професионално спроведени од тим за квалификации. Главно се тестира за неговиот континуитет, напон и јачина на струја.Клучна одлика 1: Супер компатибилностКлучна карактеристика2: Работа за повеќето модели на автомобилиКлучна карактеристика3: Силно лепилоКлучна одлика 4: Компактен и практиченКлучна карактеристика5: Совршен преглед на возењето
Додатоци за табла за автомобили Универзална држач за држачи за држачи за монтирање на табла за автомобили
Додатоци за табла за автомобили Универзална држач за држачи за држачи за монтирање на табла за автомобили
MM002Овој производ никогаш нема да излезе од мода поради неговиот природен, уметнички и елегантен изглед. Тоа може да биде карактеристична карактеристика за украсување на просторијата.Клучна одлика 1: Супер компатибилностКлучна карактеристика2: Работа за повеќето модели на автомобилиКлучна карактеристика3: Силно лепилоКлучна одлика 4: Компактен и практиченКлучна карактеристика5: Совршен преглед на возењето
Компактен и практичен држач за телефони за монтирање автомобили за Samsung galaxy s8
Компактен и практичен држач за телефони за монтирање автомобили за Samsung galaxy s8
MM002Техниката на производство се ажурира врз основа на пазарот за LED осветлување. Тој еволуираше многу во текот на изминатите години.Клучна одлика 1: Супер компатибилностКлучна карактеристика2: Работа за повеќето модели на автомобилиКлучна карактеристика3: Силно лепилоКлучна карактеристика4: Компактен и практиченКлучна карактеристика5: Совршен преглед на возењето
Држач за мобилни телефони со магнетна табла со 360 ротации за автомобил
Држач за мобилни телефони со магнетна табла со 360 ротации за автомобил
GD0104 е прегледан и тестиран од КК за да се гарантира неговиот квалитет.Карактеристика:1. Користете сцена: шофершајбна на таблата со инструменти;2, нано-силиконски чаши за вшмукување, без протекување на воздух, може да се исчистат;3, главата на магнетот е избрана за 360 степени, телескопската шипка се ротира за 270 степени и секое прилагодување може слободно да се растегне и да се ротира под кој било агол;4, компатибилен мобилен телефон таблет 5,5 инчи;5, телескопски дизајн, стабилно прилагодување;
Универзален држач за мобилни телефони држач за магнетно вентилирање на воздух за паметни телефони
Универзален држач за мобилни телефони држач за магнетно вентилирање на воздух за паметни телефони
FM2Карактеристики:100% сосема нов и висок квалитет;Навистина работење со една рака, само испуштете го вашиот телефон и стегачот автоматски се прилагодува така што ќе одговара за да ви овозможи да одите без раце со телефонот заради безбедност на возењето;Клип магнетен држач за проветрување на воздухот нов дизајн;Лесно поставување на отвори за воздух, брзо и практично;Компактната и малата големина нема да ја блокираат вашата видливост за безбедно возење;
Држач за телефон со универзален магнетски отвор за воздух V6
Држач за телефон со универзален магнетски отвор за воздух V6
Држач за телефон со универзален магнетски отвор за воздух V6. постојано расте и се шири во меѓународната конкуренција.
Држач за телефон со вентилација на воздухот со 360 ротација FM5
Држач за телефон со вентилација на воздухот со 360 ротација FM5
Држач за телефон со вентилација на воздухот 360 за ротација FM5.Го купив ова и се за loveубив во тоа колку е лесно да се примени и колку природно убаво го подобри мојот изглед. - вели еден наш клиент.
Држач за телефон за вентилација на автомобилот FA2
Држач за телефон за вентилација на автомобилот FA2
Држач за телефон за вентилација на автомобилот FA2.Производот е хипоалергичен, па затоа често се препорачува за оние со алергии на кожата или чувствителни на кожата или користени во медицински производи.
Држач за телефон со вентилација за воздух ФА1 за автомобил
Држач за телефон со вентилација за воздух ФА1 за автомобил
Држач за телефон со вентилација за воздух.Овој производ не станува лесно обезбоен или несигурен. Неговите материјали од ткаенина ќе траат долго време и ќе останат живописни и ќе одржат свеж изглед.
Силициумски држач за потпирачи за глава за автомобили GH027
Силициумски држач за потпирачи за глава за автомобили GH027
Силициумски држач за потпирачи за глава за автомобили GH027.Овој производ е високо дише. Неговите ткаенини овозможуваат воздухот слободно да се движи и влагата брзо се ослободува, што создава средина за дишење.
Стојалка за задна перница за автомобил FH1
Стојалка за задна перница за автомобил FH1
Стојалка за задна перница за автомобили FH1.Производот е совршено погоден за оние што планираат настани или учесници кои не сакаат дождливо или ветровито да го прекинат настанот.
Силициумски држач за потпирачи за глава за автомобили GH027
Силициумски држач за потпирачи за глава за автомобили GH027
Држач за потпирачи за глава на силикон
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски