2 во 1 ѕиден десктоп за таблет држач Кујнски држач за држач за таблет Држач за телефон

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
SKU
GT0030
Име на производ
Држач за кујнски таблети Moutik
Област на апликација
Канцеларија Домашна Кујна Десктоп Учење во живо
Клучни карактеристики 1
Широка компатибилност: компатибилен со мобилни телефони и таблети од 5-12 инчи
Клучни карактеристики 2
Компактно се превиткува за лесно складирање и преносливост
Клучни карактеристики 3
Повеќекратни флексибилни споеви и држач за ротирачки 360 степени
Тежина на производот
550 гр
Големина на производот
Свиткана големина 22,8 * 4,6 ЦМ, големина 13,6 * 6,4 ЦМ
Големина на картон
50*43*32цм
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
Испратете го вашето барање

2 во 1 ѕиден десктоп за таблет држач Кујнски држач за држач за таблет Држач за телефон


Држач за кујнски таблети Moutik во комплет со 2 практични основи за монтирање насекаде, овој држач за таблет лесно се поставува на ѕид или под кабинет, па дури и се става во џебот на седиштето на авионско седиште! Држачот може да се прикаже и исправено со раширените ногарки на која било површина на маса или шалтер. Се одликува со ротирачки држач за 360 степени, плус повеќекратни спојки што се вртат и ротираат. Копчињата за брзо ослободување овозможуваат лесно вметнување и отстранување на таблетот во прилагодливиот држач, а држачот се преклопува компактно за лесно складирање кога не се користи. Вклучени се и елегантно пенкало и еластично врзување, плус пригоден држач на вратот на држачот.

Вовед во производот

За оваа ставка


ХОРИЗОНТАЛЕН И ВЕРТИКАЛЕН ПОГЛЕД: Држачот за телефон за автомобил може да се држи и хоризонтално и вертикално. Добра идеја е кога ви треба телефон за да направите GPS во автомобилот или да гледате филмови во хоризонтален приказ. Имајте предвид дека треба да се залепи на мазната површина, а вашиот телефон може да се полни само во хоризонтална положба.

УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ:Држачот за телефон во автомобил може широко да одговара на телефонот од 3,5 инчи до 6,8 инчи, како што се iPhone XS/XS Mas/XR/X/8/8+/7/7+/SE/6s/6+/5s/4, Samsung Galaxy S10/S9/S8/S7/S6/S5/S4, HTC, LG, Nexus, Nokia и други GPS уреди.

РОТАЦИЈА ОД 360 СТЕПЕНИ: Држачот за телефон во автомобилот е опремен со основа што може да се ротира за 360 степени. Можете да го приспособите секој агол што ви е удобно, така што нема потреба да го прилагодувате аголот често кога сте во автомобил, што ја гарантира вашата безбедност додека возите, зборувате, навигирате, слушате музика или се полни.

СТАБИЛНА И НЕМА ОШТЕТИ НА ТАБЛАТА НА АВТОМОБИЛОТ:Дното на држачот за телефон во автомобилот е направено од високотехнолошки лепила, што може да се вади, повторно да се употребува и да се пере. Освен тоа, нема да остави остатоци на контролната табла. Благодарение на лепливите гумени влошки, вашиот телефон ќе биде далеку од удар, гребење и излетување, дури и ако има итно сопирање, ненадејно запирање и нагло вртење.

ОТПОР НА СОНЧЕЊЕ:Носачот на телефонот за автомобил со дизајн на капакот на обвивката може да го заштити вашиот уред од топлината на сончевата светлина. Уште поважно, сè уште можете јасно да го гледате екранот на вашето седиште кога е под сонце. Нема повеќе да се грижите дека рефлектираната светлина ќе влијае на вашиот поглед.

Параметри на производот
Модел БР.
GT0030
Применливо сценарио
Канцеларија Домашна Кујна Десктоп Учење во живо
Големина
Свиткана големина 22,8 * 4,6 ЦМ, големина 13,6 * 6,4 ЦМ
Заштитен знак
Мутик
Име на производ
Држач за кујнски таблети Moutik
Производи Материјал
Алуминиумска легура+ABS+Силикон
Тежина на ставката
550 гр
Прилагодено
OEM/ODM
Детали за производот

Карактеристики на производот
        
Силна компатибилност, може да се ротира за 360 степени

Овој модел создава совршен агол на гледање, со 3 флексибилни споеви на држачот и ротирачки држач од 360 степени.  може да биде компатибилен со ќелии од 5-12 инчи и талебет, и е одличен за дома, кревет, канцеларија и деловен прилика за приказ и интеракција без раце. уште повеќе, лесно се преклопува, должината на превиткувањето е 8 инчи, многу е погодно за извршување.

Флексибилни зглобови и разноврсност

Овој модел е изработен од материјал од легура на алуминиум, фина изработка, со хексагонален клуч внатре, можете да ја прилагодите затегнатоста на 3-те јазли на држачот, да го прилагодите аголот по желба, да ја изберете најдобрата насока, наклон, ротација и висина за да одговараат на вашите потреби . Во која било поставка за инсталација, приспособливоста има неспоредлива способност, може да се превиткува или складира на компактен начин.

      
Фабрички слики

Најчесто поставувани прашања
Дали има доволно залихи на производите на компанијата?
Да, нашите производи имаат голема залиха за да ги задоволат потребите на нашите клиенти.
Кој е вашиот MOQ?
Имаме модел на залиха, нема MOQ за пробна нарачка, некои модели кои се движат од 100--3000 парчиња.
Што е со времето на водство?
Времето на масовно производство зависи од нарачката количина, вообичаено, 1000 парчиња, времето на водство е 7 ~ 15 дена.
Можеме ли да обезбедиме OEM/ODM услуги?
Да, ние сме професионални& искусен производител специјализиран за дизајнирање, производство и снабдување со широк асортиман на производи и калапи за додатоци за телефони, особено во Телефон&Производи за држач за таблети.
Дали нудите услуга за производи за извори?
Да, ние можеме да понудиме еднократна услуга за извори за да ви помогнеме да заштедите трошоци и време за испорака.
Нашите услуги
OEM или ODM се прифатливи.
Ние прифаќаме мала нарачка/пробна нарачка за клиентот да провери дали производите се соодветни за пазарот.
Ќе биде достапна онлајн речиси за 24 часа услуга за вашата ценета компанија.
Испорака 5000 парчиња во рок од 2 недели за редовни нарачки.


Телефон:
+86-13312979384
Е-пошта:
Телефонски:
+86-0755-28504323
Веб-страница:
WhatsApp:
WeChat:
13312979384
Додај коментар
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.
Прилог:
    Изберете друг јазик
    English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
    Тековен јазик:Македонски

    Испратете го вашето барање

    Прилог: