PRODUKTET

Ne jemi te specializuar në dizajn, myk, prodhim, shitje, OEM
& Shërbimi ODM i produkteve të ndryshme të stendave, të tilla si mbajtëse magnetike makinash, montimi i telefonit për biçikleta, mbajtëse e telefonit të xhamit të makinës, mbajtëse e telefonit në tavolinë, mbajtëse tabletash në kollë dhe mbajtëse e telefonit dembel. Prodhimet tona janë shumë të popullarizuara në Amerikën e Veriut, Evropë, Amerikën e Jugut, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore.

LEXO MË SHUMË
2021 New 360 Diplomë Motor Biciklete Biciklete Tablet Qëndroni Mount Smart Bike Mobile Bartës

2021 New 360 Diplomë Motor Biciklete Biciklete Tablet Qëndroni Mount Smart Bike Mobile Bartës

Ky mbajtës i telefonit të biçikletave përdor materialin ABS + Silicone, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm. Përdorimi i gaskets silikoni në dy Siders të mbajtësit të telefonit mund të mbrojë telefonin nga fërkimi dhe gërvishtjet. Në të njëjtën kohë, kllapa mbështet rrotullimin 360-shkallë, të lirë për të zgjedhur këndin më të mirë. Ky mbajtës i telefonit celular është i thjeshtë dhe i lehtë për t'u instaluar, nuk nevojiten mjete, thjesht kthejnë vidën në Chuck. Përputhshmëria e gjerë, ky mbajtës i telefonit celular mund të jetë i pajtueshëm me biçikleta, motoçikleta, strollers, etj, dhe mund të jetë në përputhje me çdo lloj telefoni celular dhe tabletë prej 3.5-10.5 inç.
Universal Adjustable Accessories Mobile Telefon mbajtës Car headrest Tablet Mount Qëndroni

Universal Adjustable Accessories Mobile Telefon mbajtës Car headrest Tablet Mount Qëndroni

Mbajtës i zgjatur universal për tableta dhe telefona celularëMbajtësi i zgjatur universal integron "cilësinë e klasit të parë me dizajn elegant dhe elegant". Është e thjeshtë për të instaluar dhe mund të instalohet në selinë e pasme të makinës pa ndonjë mjet. Ju gjithashtu mund të shijoni argëtimin e përsosur të qëndrimit në makinë. Ky kllapa përdor pads silikoni për të rritur fërkimin dhe për të siguruar që pajisja juaj nuk do të kalojë. Qëndrimi ka një gamë të gjerë të pajtueshmërisë, mund të aplikohet në të gjitha 4-10.5 inç të telefonave celularë dhe kompjuterëve tabletë, dhe gjithashtu mund të rrotullohen 360 gradë, të lirë për të zgjedhur vizionin më të mirë të shikimit.
Cilësi me cilësi të lartë 360 shkallë të rregullueshme të celularit të montimit të laptopëve të telefonisë celulare mbajtëse tabletë

Cilësi me cilësi të lartë 360 shkallë të rregullueshme të celularit të montimit të laptopëve të telefonisë celulare mbajtëse tabletë

Tipar 1: Vendi i aplikueshëm: Desktop për zyrë, shtëpi, piano, mund të hapë përdorimin e drejtpërdrejtë, të mësuarit është për t'u përdorurKarakteristikat 2: Compatible: Telefonat celularë - 4-12.9 inç dhe tabletë duke kaluarTipar 3: Mbrojtja e xhelit silicë, jo-shqip, jo-zero Chuck është bërë nga materiali xhel silicëKarakteristikat 4: Mbështetja e ngurta e peshës metalike nuk e trondit peshën metalike bazë, katër qoshet e bazës silikoni anti-skid të qëndrueshmeKarakteristikat 5: Këndi i drejtimit të rrotullimit të drejtpërdrejtë të rrotullimit prej 360 °, të qëndrueshme të qetëKarakteristikat 6: Mos bllokoni vijën e shikimit, nuk zënë një rregullim të vidës bazë të hapësirës mund të heqë veshje të hapura është e përshtatshme për të marrë shpërndarjen e produktit: nuk ka sasi minimale të vendit 1000 copë të parë 50 ditët, 25 ditë më vonë
Cmimi me shumice 360 ​​Mbajtese e pershtatshme per tavolinen celulare per laptop Tabela Mbajtese per celulare

Cmimi me shumice 360 ​​Mbajtese e pershtatshme per tavolinen celulare per laptop Tabela Mbajtese per celulare

Veçoria 1: Vendi i aplikueshëm:  Desktop për zyrë, shtëpi, piano, mund të hapet drejtpërdrejt,  Mësoni të përdorniKarakteristika 2:  Përputhshme: telefoni celular -4-12,9 inç celulari dhe tableti kalon lirisht vertikale dhe horizontaleKarakteristika 3: Mbrojtja e xhelit silicë, çanta që nuk rrëshqet dhe nuk gërvishtet është bërë nga materiali silicagelKarakteristikat 4: Mbështetja e ngurtë me peshë metalike nuk tund peshën e metalit bazë, katër qoshet e bazës silikoni kundër rrëshqitjes janë të qëndrueshmeKarakteristika 5:  Rrotullim drejtimor Koka e topit me drejtim 360° Rrotullim i plotë me kënd, i qëndrueshëm dhe i qetë  Karakteristika 5: mos bllokoni vijën e shikimit, mos zëni hapësirën. Rregullimi i vidës së bazës mund të çmontohet dhe ruajtja e përshtatshmeVeçoritë 6:  Diapazoni i rregullueshëm i lartësisë 30-50 cm i përshtatshëm për skenarë të ndryshëm    Koha e dorëzimit të produktit: Pa vend moQ 500 copë 50 ditë për grupin e parë, 25 ditë pas
Së pari konsumatori, së pari cilësia

OEM
& SH SERRBIMI ODM

Ne i përmbahemi qëllimit "së pari konsumatori, së pari cilësia" dhe zhvillojmë vazhdimisht produkte të reja për të përmbushur nevojat e personalizuara të klientëve tanë. Në mënyrë që të sigurojmë cilësinë e produkteve të mbajtësit të telefonit tonë, ne kontrollojmë në mënyrë rigoroze cilësinë nga lëndët e para në prodhim, inspektimin 100% para dërgesës. Ne do të zhvillojmë produkte me cilësi të lartë, do të sigurojmë shërbim me cilësi të lartë dhe do të përmirësojmë përfitimin e klientëve tanë. Ne jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me klientët për zhvillimin afatgjatë. Shenzhen Speciale bashkë Teknologjia Tengda., LTD. furnizon mbajtësin më të mirë të telefonit për klientët globalë. Merrni më shumë detaje rreth mbajtësve të telefonit me shumicë, kontaktoni tani!

RAST

Ne mund të sigurojmë OEM / ODM, mallra inventari, shërbime të furnizuesit Amazon, si dhe dizajn paketash, shtypje etiketash dhe dërgimin e mallrave në shërbimet e FBA. Ne do të zhvillojmë produkte me cilësi të lartë, do të sigurojmë shërbim me cilësi të lartë dhe do të përmirësojmë përfitimin e klientëve tanë. Ne jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me klientët për zhvillimin afatgjatë.

LEXO MË SHUMË
Portable 3 në 1 aliazh alumini të rregullueshëm Phone Desktop Mount Laptop Laptop Tablet

Portable 3 në 1 aliazh alumini të rregullueshëm Phone Desktop Mount Laptop Laptop Tablet

Qëndrimi i laptopit të aluminit është bërë me materiale aliazh alumini me cilësi të lartë. Dizajni i thjeshtë dhe i guximshëm dhe baza e gjerë e bëjnë laptopin të qëndrojë i qëndrueshëm dhe pa lëkundje; Baza e dyfishtë e qëndrimit mund të rregullohet në gjerësi, dhe dy laptopë mund të vendosen vertikalisht në të njëjtën kohë. Pad gome dhe muri gome të kllapa mundësojnë që pajisjet elektronike të vendosen në mënyrë të vendosur dhe të qëndrueshme në desktop në kllapa.
RRETH NESH

Siguroni OEM / ODM

Shenzhen Special Tengda Technology Co, Ltd ndodhet në qytetin Shenzhen, provinca Guangdong, afër Hong Kongut dhe portit Yantian, kushtet logjistike të përshtatshme, prodhimi dhe shitja me shumicë e telefonave celularë dhe kllapat e tabletave më shumë se shtatë vjet, fabrika mbulon një sipërfaqe prej 2500 metra katrorë, me më shumë se 40 punonjës, 6 linja prodhimi, QC& Pajisjet e makinës për testimin e QA, ne mund të prodhojmë mbi 150000 grupe mbajtësish të telefonit të qëndrueshëm çdo muaj.

 


Ne jemi te specializuar në projektimin, formimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e produkteve të ndryshme të stendave, të tilla si qëndrim telefoni magnetik, qëndrim telefoni për biçikletë, mbajtës telefoni xhami i makinës, mbajtës i telefonit celular në tryezë, mbajtës i tabletës së mbështetëses së makinës dhe mbajtës i telefonit dembel. Prodhimet tona janë shumë të popullarizuara në Amerikën e Veriut, Evropë, Amerikën e Jugut, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore.

 


Ne mund të sigurojmë OEM / ODM, mallra inventari, shërbime të furnizuesit Amazon, si dhe dizajn paketash, shtypje etiketash dhe dërgimin e mallrave në shërbimet e FBA. Ne do të ofrojmë zgjidhje për të ndihmuar klientët tanë të arrijnë sukses më të madh. Ne shpresojmë të dëgjojmë nga ju. Na kontaktoni menjëherë.

B GHENI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Shtojcë:
    Zgjidhni një gjuhë tjetër
    Gjuha aktuale:Shqip