Prodhimi dhe shitja me shumicë e mbajtësit të telefonit dhe mbajtëses së tabletave
Gjuhe

Qëndrim desktopi

Mbaj qëndrimin e telefonit celular të rregulluar me smartphone me shumë kënd
Mbaj qëndrimin e telefonit celular të rregulluar me smartphone me shumë kënd
视频 2021-02-27 12:18:08.Ky produkt ofron mbështetje të rehatshme dhe butësi luksoze. Për ata që gëzojnë gjumë të freskët në ajër, ky do të jetë një kënaqësi.
Mbështetëse Tabletash Desktopi Muri Mbështetëse Telefoni 2
Mbështetëse Tabletash Desktopi Muri Mbështetëse Telefoni 2
OD6B / WKarakteristikë:Mbështetëse për montimin e kuzhinës 2-në-1Bëni tabletën tuaj një pajisje të hapësirës tuaj moderne të kuzhinës me mbështetësin e Kuzhinës 2-në-1.E shoqëruar me 2 baza të përshtatshme për montim në çdo vend, kjo mbajtëse tabletash instalohet lehtësisht në një mur ose nën një dollap, mbajtëse druri për tabletat e kuzhinës, mbajtëse lexuesish për ndezje, mbajtëse libri për ndezje ose qëndron në këmbë me këmbët e saj zgjeruese në çdo sipërfaqe tavoline ose banaku.Mbajtësi i kuzhinës Tablet përmban një mbajtëse rrotulluese 360 ​​gradë, plus nyje të shumta rrotulluese dhe rrotulluese. Butonat e lëshimit të shpejtë lejojnë heqjen e lehtë të tabletës nga mbajtësi që mund të ripërsëritet, dhe mbajtësja paloset kompakte për ruajtje të lehtë kur nuk përdoret.
Mbajtës universal i tabletave telefonike DIY me formë të kryqëzuar
Mbajtës universal i tabletave telefonike DIY me formë të kryqëzuar
GD0087Karakteristikë: 1. Këmba në formë kryqi është bërë nga materiali fleksibël, i cili e bën atë fleksibël për të bërë çdo formë2. Pamje e butë, rezistente ndaj gërvishtjeve, fleksibile dhe praktike.3. I përshtatshëm për madhësi të ndryshme si iPad, iPad Mini, iPad 4, iPad 2, iPad 34. Mënyra e shumëfishtë për ta përdorur atë, mund të jetë një lakues ose kornizë mbështetëse përmes lakimit të njërës këmbë5. Stalla fiksoi tabletën në tavolinë, ndenja e makinës, shpina e karriges, doreza e bagazhit dhe shumë raste të tjera
Mbajtëse telefonike mbajtëse mbajtëse e varur me merimangë portabël me shumë funksione universale
Mbajtëse telefonike mbajtëse mbajtëse e varur me merimangë portabël me shumë funksione universale
GG016BMbështetëse Telefonike Pllakat e Makinave Spider Fleksibël të Shtratit Lazy Mbajtësi i Telefonit Për Telefonin Ipad
Mbështetëse e telefonit celular Mbështetëse e telefonit me merimangë Stand
Mbështetëse e telefonit celular Mbështetëse e telefonit me merimangë Stand
GG016A.Mbështetëse Telefonike Pllakat e Makinave Spider Fleksibël të Shtratit Lazy Mbajtësi i Telefonit për Telefonin IpadMbajtëse fleksibël merimangë portabël universale me shumë funksione Mbajtëse telefoni, mbajtëse telefoni merimangëMateriali: Aliazh alumini + ABS + silikon
Mbajtës universal i tabletave DIY fleksibël me forma të kryqëzuara me mbajtëse dhe rrjetë të zgjerueshme për tablet
Mbajtës universal i tabletave DIY fleksibël me forma të kryqëzuara me mbajtëse dhe rrjetë të zgjerueshme për tablet
GD0086Karakteristikë: 1. Këmba në formë kryqi është bërë nga materiali fleksibël, i cili e bën atë fleksibël për të bërë çdo formë2. Pamje e butë, rezistente ndaj gërvishtjeve, fleksibile dhe praktike.3. I përshtatshëm për madhësi të ndryshme si iPad, iPad Mini, iPad 4, iPad 2, iPad 34. Mënyra e shumëfishtë për ta përdorur atë, mund të jetë një lakues ose kornizë mbështetëse përmes lakimit të njërës këmbë5. Stalla fiksoi tabletën në tavolinë, ndenja e makinës, shpina e karriges, doreza e bagazhit dhe shumë raste të tjera
Mbështetëse për mbajtësin e telefonit celular Desktop Mbajtëse për rregullimin e aluminit dhe mbajtësit të tabletës
Mbështetëse për mbajtësin e telefonit celular Desktop Mbajtëse për rregullimin e aluminit dhe mbajtësit të tabletës
FD1A.1. Dizajn i veçantë për celularin dhe tabletën2. Aliazh alumini aeronautik dhe material silikoni3. Dizajn minimalist, ngritje dhe shtrirje e lirë4. Kënd i rregullueshëm
Mbajtëse universale e palosshme Desktop i rregullueshëm Mbajtës i telefonit mini dembel Mbajtës për iPhone iPad Mbajtës i telefonit celular dembel
Mbajtëse universale e palosshme Desktop i rregullueshëm Mbajtës i telefonit mini dembel Mbajtës për iPhone iPad Mbajtës i telefonit celular dembel
OD9Mbajtëse e re e tabletave për PC e celularëveMbështetëse Tabletash PC PC + Lehtë në Përdorim + Kënd i Rregullueshëm + Mbajtëse TelefonikeMbajtës i telefonit celular + Desktop + Tabletë për mbështetjen e stendësMbajtëse qëndrimi për iPhone 7 6 6s Plus 5S 5 5C për iPad Air 2 Mini 2 3 4
Mbështetja e tryezës së mbajtësit të telefonit në stilin kinez përshtatet stenda e tabletës së telefonit celular 4-9,7 inç
Mbështetja e tryezës së mbajtësit të telefonit në stilin kinez përshtatet stenda e tabletës së telefonit celular 4-9,7 inç
OD4Perspektivat e zhvillimit të këtij produkti njihen nga shumica e klientëve.Mbajtësi i mbajtësit të tabletave për tabletën me cilësinë më të mirë Mbështetëse e telefonit desktop palosës me karizëm të thjeshtë aliazh alumini.Mbajtëse telefonike për tryezë Design New mbajtëse pc tabletash universale 360 ​​gradë.Mbajtëse e telefonit për tryezë 360 Mbështetëse për tryezën e tryezës së telefonit celular të rregullueshëm Desti i mbajtësit të tryezës së telefonit me shumicë.Mbajtëse tabletash e palosshme Mbajtëse tabletash telefonike fleksibile e përputhshmërisë e qëndrueshme prirja 2021.
Mbështetëse e telefonit celular me desktop të palosshëm me cilësi më të mirë 360 rrotullues Mbajtës smartphone smartphone për tryezë
Mbështetëse e telefonit celular me desktop të palosshëm me cilësi më të mirë 360 rrotullues Mbajtës smartphone smartphone për tryezë
FD4Produkti është aq i popullarizuar në industri sa shumë klientë e përdorin plotësisht atë.Përdorimi: Mbështetëse Telefonike UniversaleTipar: 360 gradë rrotulluesFjalët kyçe: Mbajtësi i telefonit celular Mbajtësi i telefonit celular
Mbajtëse e Tabletave të Telefonave celularë Mbështetëse Tabletash Alumini Alumini
Mbajtëse e Tabletave të Telefonave celularë Mbështetëse Tabletash Alumini Alumini
GL059.Karakteristikë:Alumini i ngurtëTrupi i qëndrueshëm i aluminit, me një ndërtim të fortë, mund ta mbajë telefonin tuaj në mënyrë të qëndrueshme.Anti-gërvishtje & anti-rrëshqitëseJastëku i zmadhuar silikoni kundër gërvishtjeve ju siguron një mbrojtje të denjë edhe kutia e telefonit tuaj është hequr.Dizajn elegantPërfundimi elegant komplimenton shumicën e pajisjeve (veçanërisht për iPad), si me ngjyra ashtu edhe me stil.
Mbështetëse tabletash shumëfunksionale OD2
Mbështetëse tabletash shumëfunksionale OD2
Mbështetëse tabletash shumëfunksionale OD2.Përdorimi i këtij produkti mund të ndihmojë në zvogëlimin e ndikimit personal në mjedis. Kontribuon shumë në zvogëlimin e gjurmëve të karbonit.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip