Mbajtëse tabletash 2 në 1 në mur Mbajtëse telefoni për tavolinat e kuzhinës

Dërgoni kërkesë tani
SKU
GT0030
Emri i produktit
Mbajtëse tabletash kuzhine Moutik
Zona e Aplikimit
Mësimi i drejtpërdrejtë i desktopit të kuzhinës në shtëpi për zyrë
Karakteristikat kryesore 1
Përputhshmëri e gjerë: e përputhshme me telefonat celularë dhe tabletët 5-12 inç
Karakteristikat kryesore 2
Paloset kompakte për ruajtje dhe transportueshmëri të lehtë
Karakteristikat kryesore 3
Lidhje të shumta fleksibël dhe mbajtëse rrotulluese 360 ​​gradë
Pesha e produktit
550 G
Madhësia e produktit
Madhësia e palosur 22,8 * 4,6 CM madhësia e koleve 13,6 * 6,4 CM
Madhësia e kartonit
50*43*32cm
Dërgoni kërkesë tani
Dërgoni kërkesën tuaj

Mbajtëse tabletash 2 në 1 në mur Mbajtëse telefoni për tavolinat e kuzhinës


Mbajtëse tabletash kuzhine Moutik e shoqëruar me 2 bazamente të përshtatshme për montim kudo, kjo mbajtëse tabletash instalohet lehtësisht në një mur ose nën dollap, ose madje futet në xhepin e pasme të sediljes së një ndenjëseje aeroplani! Mbështetja mund të shfaqet gjithashtu drejt me këmbët e saj që zgjerohen në çdo sipërfaqe tavoline ose banak. Ai përmban një mbajtëse rrotulluese 360 ​​gradë, plus nyje të shumta rrotulluese dhe rrotulluese. Butonat e lirimit të shpejtë lejojnë futjen dhe heqjen e lehtë të tabletit në mbajtësin e rregullueshëm dhe mbajtësja paloset kompakte për ruajtje të lehtë kur nuk përdoret. Përfshihen gjithashtu një majë shkruese elegante dhe lidhëse elastike, plus një mbajtëse të përshtatshme në qafën e stendës.

Prezantimi i produktit

Rreth këtij artikulli


PAMJA HORIZONTALE DHE VERTIKALE: Mbajtësja e telefonit të makinës mund të mbahet si horizontalisht ashtu edhe vertikalisht. Është një ide e mirë kur ju nevojitet telefoni për të bërë GPS në makinë ose për të parë filma në një pamje horizontale. Ju lutemi, vini re se ai duhet të ngjitet në sipërfaqen e lëmuar dhe telefoni juaj mund të karikohet vetëm në pozicionin horizontal.

PAPATITSHMËRIA UNIVERSAL:Montimi i telefonit të makinës mund të përshtatet gjerësisht me telefonin nga 3,5 inç në 6,8 inç, si për shembull iPhone XS/XS Mas/XR/X/8/8+/7/7+/SE/6s/6+/5s/4, Samsung Galaxy S10/S9/S8/S7/S6/S5/S4, HTC, LG, Nexus, Nokia dhe pajisje të tjera GPS.

Rrotullimi me 360 ​​shkalle: Mbajtësja e telefonit të makinës është e pajisur me një bazë që mund të rrotullohet 360 gradë. Ju mund të rregulloni çdo kënd që ndiheni rehat, kështu që nuk keni nevojë ta rregulloni këndin shpesh kur jeni në makinë, gjë që garanton sigurinë tuaj gjatë vozitjes, bisedës, navigimit, listimit të muzikës ose karikimit.

E QËNDRUESHME DHE PA DËMIMI I POLITIT TË MAKINËS:Pjesa e poshtme e mbajtëses së telefonit të makinës është bërë nga ngjitëse të teknologjisë së lartë, e cila është e lëvizshme, e ripërdorshme dhe e larë. Përveç kësaj, nuk do të lërë mbetje në pult. Falë pllakave ngjitëse të gomës, telefoni juaj do të jetë shumë larg nga përplasja, gërvishtja dhe fluturimi, edhe nëse ka një frenim urgjent, ndalim të papritur dhe kthesë të mprehtë.

REZISTENCA NË DIELLI:Montimi i telefonit të makinës me dizajn të mbulesës së pjerrët mund ta mbrojë pajisjen tuaj nga nxehtësia e rrezeve të diellit. Më e rëndësishmja, ju mund ta shihni akoma ekranin qartë në ndenjësen tuaj kur është nën diell. Mos u shqetësoni më se drita e reflektuar do të ndikojë në pamjen tuaj.

Parametrat e produktit
Numri i modelit.
GT0030
Skenari i zbatueshëm
Mësimi i drejtpërdrejtë i desktopit të kuzhinës në shtëpi për zyrë
Madhësia
Madhësia e palosur 22,8 * 4,6 CM madhësia e koleve 13,6 * 6,4 CM
Markë tregtare
Moutik
Emri i produktit
Mbajtëse tabletash kuzhine Moutik
Materiali i produkteve
Aliazh alumini+ABS+Silikon
Pesha e artikullit
550 G
Të personalizuara
OEM/ODM
detajet e produktit

Karakteristikat e produktit
        
Përputhshmëri e fortë, mund të rrotullohet 360 gradë

Ky model krijon këndin e përsosur të shikimit, me 3 nyjet fleksibël të stendës dhe mbajtësin rrotullues 360 gradë.  mund të jetë i pajtueshëm me celularin 5-12 inç dhe talebet, dhe është i shkëlqyeshëm për shtëpi, shtrat, zyrë dhe raste biznesi për shfaqje dhe ndërveprim pa duar. për më tepër, është e lehtë për t'u palosur, gjatësia e palosjes është 8 inç, është shumë i përshtatshëm për t'u kryer.

Lidhje fleksibël dhe shkathtësi

Ky model eshte i perbere nga materiali aliazh alumini, punim i shkelqyer, me nje pikellim gjashtëkëndor brenda, mund të rregulloni ngushtësinë e 3 nyjeve të kllapave, të rregulloni këndin sipas dëshirës, ​​të zgjidhni drejtimin, pjerrësinë, rrotullimin dhe lartësinë më të mirë për të përmbushur nevojave . Në çdo cilësim instalimi, përshtatshmëria ka aftësi të pashembullt, mund të paloset ose të ruhet në një mënyrë kompakte.

      
Fotografitë e fabrikës

FAQ
A ka stoqe të mjaftueshme të produkteve të kompanisë?
Po, produktet tona kanë një stok të madh për të përmbushur nevojat e klientëve tanë.
Cili është MOQ juaj?
Ne kemi disa modele në magazinë, Nuk ka MOQ për porosi provë, Disa modele që variojnë nga 100--3000 copë.
Po në lidhje me kohën e udhëheqjes?
Koha e prodhimit në masë varet nga sasia e porosisë, normalisht, 1000 copë, koha e udhëheqjes është 7 ~ 15 ditë.
A mund të ofrojmë shërbime OEM/ODM?
Po, ne jemi profesionistë& prodhues me përvojë i specializuar në projektimin, prodhimin dhe furnizimi i një game të gjerë produktesh dhe kallëpësh aksesorësh për telefona, veçanërisht në telefon&Produktet mbajtëse tabletash.
A ofroni shërbimin e produkteve ndihmuese?
Po, ne mund të ofrojmë shërbimin e ndihmave me një ndalesë për t'ju ndihmuar të kurseni kostot dhe kohën e transportit.
Shërbimet tona
OEM ose ODM janë të pranueshme.
Ne pranojmë porosi të vogla/provë që klienti të kontrollojë nëse produktet janë të përshtatshme për treg.
Shërbimi do të jetë i disponueshëm në internet pothuajse në 24 orë për kompaninë tuaj të nderuar.
Dorëzimi i 5000 copë brenda 2 javësh për porosi të rregullta.


telefon:
+86-13312979384
telefon:
+86-0755-28504323
Faqja e internetit:
WhatsApp:
WeChat:
13312979384
Shtoni një koment
Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani
Vetëm na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se ju mund të imagjinoni.
Shtojcë:
    Zgjidhni një gjuhë tjetër
    English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
    Gjuha aktuale:Shqip

    Dërgoni kërkesën tuaj

    Shtojcë: